Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Щодня дорослі та діти користуються Інтернет-мережею. Надважливо, щоб діти усвідомлювали і знали правила безпеки користування Інтернетом. Напередодні, до Дня безпечного Інтернету, учні 5-Б класу завітали до Публічної бібліотеки імені Олени Журливої на годину спілкування "Безпека в Інтернеті". Під час години спілкування з Валентиною Єфремовою жваво обговорювали користь та небезпеку, яка чатує на них в Інтернеті. Особливо цікаво було дітям визначити особисту залежність від Інтернету за допомогою тесту. На завершення години спілкування Алла Гончаренко провела учням майстер-клас з виготовлення стрибаючих орігамі.
Прес центр школи №3-колегіуму
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)