Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Виявити і розвинути дитячі здібності, презентувати нові форми роботи, моделі, технології організації навчання – все це забезпечує успішну діяльність здобувачів освіти. Учні 1-Б класу Школи успіху №7 активно працюють над виробленням практичних навичок по збереженню життя і здоров’я. Діти виготовили лепбуки «Дорожня безпека», «Безпека дитини у воєнний час», «Пожежна безпека», створили макет міні-вулиці та світлофора, а найголовніше – засвоїли правила, які допоможуть їм зберегти своє життя.
Класний керівник Терещенко Н. А.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)