Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Вихованці відділення важкої атлетики показали високі результати на Кубку України! З 27 лютого по 5 березня в м. Ужгород проходив Відкритий Кубок України серед чоловіків та жінок з важкої атлетики. Єлізавета КУЗЬМІНА - стала абсолютною ЧЕМПІОНКОЮ Кубку України серед жінок з важкої атлетики! Нікіта ЛУЦЕНКО - виконав норматив Майстер спорту України, піднявши в сумі двоборства 280 кг. ДЮСШ "Олімп" щиро вітає з упевненою перемогою вихованців та бажає завжди йти сміливо до вершин успіху! Підготував спортсменів тренер - викладач Баєв Сергій Миколайович.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)