Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Сьогодні в міській бібліотеці імені Олени Журливої відбулося нагородження переможців та лавреатів міського конкурсу «Українська об'єднує». І місце в номінації «Літературний перформанс» здобула Софія Лихолай, 11 клас, яку підготувала Алла Щербакова. Дипломами лавреатів у номінації «Декламування віршів» нагороджені Аделіна Хоменко, 9-Б (вчитель Наталя Лісова) та Анатолій Безсмолий, 10 клас (вчитель Алла Щербакова).
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)