Підсумки обласного конкурсу "Збережемо первоцвіт"
З метою формування екологічної культури особистоті у лютому - березні 2023 року КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми» провів обласний конкурс "Збережемо первоцвіт", у якому взяли участь здобувачі освіти закладів освіти.
Приємно відзначити переможців та їх керівників:
І місце
Жаркова Алєся, учениця 11 класу Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 (керівник - Морозова Алла Володимирівна);
Жаркова Рєната, учениця 11 класу Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 ( керівник - Морозова Алла Володимирівна);
ІІ місце
Огурна Софія – учениця 9-А класу Смілянського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня гімназія ім.В.Т. Сенатора (керівник - Цвєтненко Лариса Олександрівна);
Кудренко Сергій, Швайбер Марія, вихованці гуртка "Юні біологи", учні Смілянської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №6 (керівник - Виноградова Лариса Михайлівна);
ІІІ місце
Гордієнко Артем, учень 3-А класу Смілянського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум (керівник - Чорнобай Ольга Павлівна).
Анонс тижня
25.06.2026-28.06.2026 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н. (м. Івано-Франківськ)
