Тиждень безпеки дитини
У ДНЗ №18 завершився Тиждень безпеки дитини. Педагоги закладу спрямували свою діяльність на організацію комплексної роботи, яка передбачала взаємодію всіх учасників освітнього процесу. Батьки вихованців стали активними помічниками в процесі формування культури безпечної поведінки дітей. Освітній процес в дистанційному форматі сприяв формуванню вмінь прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення виходу із них. Під час онлайн-зустрічей, хвилинок спілкування з елементами відпрацювання практичних навичок, дистанційних вікторин, віртуальних конкурсів діти разом з батьками закріпили знання безпечної поведінки, навчилися піклуватися про своє здоров’я, засвоїли алгоритми дій при надзвичайних ситуаціях. Вихованці старших груп взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпека під час війни» та «Правила дорожнього руху» на освітньому порталі «Всеосвіта». Для працівників закладу було проведено навчання з мінної безпеки, домедичної допомоги, психологічний тренінг «Профілактика стресу».
Анонс тижня
25.06.2026-28.06.2026 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н. (м. Івано-Франківськ)
