Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
6 педагогів ДНЗ №23 "Чипполіно" 24.04.-28.04.2023 року взяли участь у регіональному науково-методичному STEM-тижні "Освітні інвестицій в майбутнє", організованого навчально-тренінговим центром STEM-освіти КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників", у рамках якого представили свої напрацювання у розділі "STEM навколо нас". Усі педагоги були нагороджені сертифікатами за програмою підвищення кваліфікації "Освітні інвестицій в майбутнє". Працюємо заради майбутнього України.
25.06.2026-28.06.2026 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н. (м. Івано-Франківськ)
