Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Щорічно 23 травня українці відзначають неофіційне свято – День Героїв України. Це горде і одночасно сумне свято – багато українських захисників розплатилися життям заради своєї країни. Сьогодні учні Смілянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 вшанували пам'ять всіх героїв, які відстоювали суверенітет і незалежність України і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. Діти поклали квіти до меморіального знаку на честь Героїв небесної сотні, згадали українських звитяжців у спільній молитві.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)