Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
В учнів 3-А і 3-Б класів сьогодні був День природи і довкілля. Діти відвідали обласний краєзнавчий музей, де ближче змогли ознайомитися з природою рідного краю, її флорою і фауною. Вразили учнів такі експонати природничої зали, як мамонт, тварини лісу, хижі птахи. З цікавістю слухали вони розповідь екскурсовода. Після екскурсії діти відвідали комплекс, присвячений учасникам АТО та нашим воїнам, загиблим у війні з рашистами і вшанували їх пам'ять. Екскурсія залишила безліч позитивних емоцій і фотографії на згадку про неї.
Прес-центр школи №3-колегіум
25.06.2026-28.06.2026 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н. (м. Івано-Франківськ)
