Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Теплого, сонячного дня гімназисти 1-А та 4-Б класів здійснили екскурсію до Черкас. Діти відвідали Черкаський зоопарк. Познайомилися із життям оленів, косуль, зубрів, бурих ведмедів, вовків, черепах, тигра, рисі і з іншими тваринами. Подружилися з черепахою. А першокласники побували в обласному художньому музеї. Ця подорож була ще й солодкою. Як же не посмакувати морозивом?! А ще подорожували казковим потягом. Втомлені, але задоволені повернулися в рідну Смілу.
Прес-центр гімназії
25.06.2026-28.06.2026 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н. (м. Івано-Франківськ)

