Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. З метою розширення знань дітей про безпечну поведінку на дорогах, розвиток вмінь і навичок свідомо дотримуватися правил дорожнього руху, виховання поваги до встановлених правил і бажання їх знати та виконувати, учні 6-А класу Школи Успіху №7 провели квест "Безпека дорожнього руху – це життя". Діти складали пазли, моделювали ситуації при переході дороги, давали відповіді на запитання вікторини, складали доміно. Захід сприяв підвищенню поінформованості дітей про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод.
Прес-центр ЗОШ №7
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)