Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
До Міжнародного дня демократії у 6-А, 7-А класах Школи Успіху №7 на уроках української літератури та в 10-Ф на годині спілкування (учитель С.П. Шпильова) були проведені тематичні вправи. У 6-А класі діти виконали вправу "Казки" та дослідили упередження щодо цінностей інших культур. Учні 10-Ф класу на годині спілкування створили плакати "Соціальні переможці та невдахи", виконавши вправу "Портрети", де простежили зв'язок соціального успіху з економічним. У 6-А та 7-А класах виконали карткову вправу "Демократія для всіх". У дітей формували громадянську компетентність через розвиток цінностей, ставлень, навичок знань та розуміння демократії.
Прес-центр ЗОШ №7
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)