Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
19 вересня у Школі Успіху №7 відбувся благодійний ярмарок «Наша сила у Єднанні» на підтримку Збройних Сил України! Висловлюємо щиру подяку батькам, учням та педагогічному колективу за виготовлені власноруч різноманітні смаколики. Дякуємо за вашу допомогу, ініціативність і підтримку! Наша СИЛА – у нашому ЄДНАННІ!! Особлива подяка всім Героям України, які мужньо боронять нашу землю від російських загарбників! Вічна памʼять та вічна слава Героям, які віддали своє життя за незалежність нашої країни! Разом до ПЕРЕМОГИ!
Прес-центр ЗОШ №7
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)