Наша сила у єднанні!
.jpg)
Відповідальнішими і цілеспрямованішими зробив рік повномасштабної війни українських дітей. Якщо раніше чи не найважливішим для підлітків було похизуватися купівлею дорогих навушників, чи походом в кафе, то тепер справжньою повагою серед однолітків користуються ті, хто донатить на ЗСУ. Прикладом того, як школярі допомагають зібрати кошти, щоб українські захисники і захисниці могли впевненіше побороти російську армію агресорів, є участь у благодійному шкільному ярмарку"Наша сила в Єднанні!" до Міжнародного дня Миру.
Зібрані кошти передали волонтерам для відновлення та ремонту автотранспорту на фронт. Вчителі та працівники Школи Успіху №7, тримаючи освітній фронт разом з учнями та їх батьками, долучилися до допомоги ЗСУ. На госпіталь та на фронт передали, одяг, засоби особистої гігієни, постіль, продукти харчування, питну воду. Найменші учні передали малюнки та плакати із словами вдячності та підтримки.
У такій загальній волонтерській діяльності гартується впевненість, що наші ЗСУ наближають нашу Перемогу! Слава Україні!
Михайлик Т.В., педагог-організатор ЗОШ №7
Анонс тижня
11.07.2025 - тренування з floorball та pannafootball. Мульти спортивні клуби «Активні парки» (БДЮТ)
15.07.2025 - тематичні заходи до Дня Української Державності (заклади освіти)
14.07 - 20.07.2025 - виставка малюнків до Дня Української державності студії образотворчого мистецтва «Перлина» «Україна в серці моїм» (БДЮТ)
17.07 - 20.07.2025 - участь вихованців БДЮТ у Чемпіонаті України (дорослі, юніори), моделі секції "FSR" з судномодельного спорту (зона активного відпочинку "Галактика")
18.07.2025 - тренування з floorball та pannafootball.Мульти спортивні клуби «Активні» (БДЮТ)
20.07.2025 - змагання до міжнародного дня шахів (шаховий клуб "Вертикаль")