Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
19.11.2023 на базі шахового клубу «Вертикаль», за сприяння управління освіти, молоді та спорту, відбулися міські змагання з шашок серед дітей дошкільного віку, в яких взяли участь 18 учасників. Головний суддя – Анатолій Карчевський. Боротьба за призові місця відбулися у двох категоріях «Хлопці» та «Дівчата». У ході запеклої боротьби перші місця здобули у категорії «Хлопці» - Андрій Лагно, у категорії «Дівчата» - Софія Ткаченко. Призерами змагань стали: Дмитро Одородько, Костянтин Гринчук, Данило Токар, Злата Удалова, Валерія Старухіна та Злата Кириленко. Переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями за сприяння управління освіти, молоді та спорту, а учасники змагань отримали грамоти за участь.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)