Вітаємо переможців ІІ (міського етапу) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та їх вчителів
У ІІ (міському етапі) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який проходив 18.11.2023, взяли участь 63 школярі закладів освіти нашого міста.
Перемогу здобули:
І місце:
- Яковлєв Данило, 5 клас, школа №10, учитель Безрукова І.О.;
- Хлівна Софія, 6 клас, школа №1, учитель Маслюк М.В.;
- Майстренко Вероніка, 7 клас, школа №3-колегіум, учитель Павлик С.Д.;
- Максименко Дар’я, 8 клас, школа №10, учитель Жоголєва В.В.;
- Гуржій Аріна, 9 клас, гімназія, вчитель Маслюк Н.В.;
- Тодорова Вікторія, 10 клас, ліцей «Лідер», учитель Глущенко Т.В.;
- Ель Анссарі Маліка, 11 клас, школа №7, учитель Котова І.С.
ІІ місце:
- Соломіна Євангеліна, 5 клас, школа №11, учитель Король І.П.;
- Царенко Ірина, 5 клас, школа №1, учитель Ткаченко Л.Л.;
- Мельниченко Валерія, 6 клас, гімназія, вчитель Власик Н.М.;
- Лихолай Анастасія, 6 клас, школа №3-колегіум, учитель Шевченко Ж.В.;
- Скорик Марія, 7 клас, ліцей «Лідер», учитель Галущенко Т.В.;
- Хмелярчук Ангеліна, 7 клас, школа №11, учитель Коваленко С.М.;
- Богатирьова Ольга, 7 клас, школа №15, учитель Андрійчук О.В.;
- Ліхацька Єлизавета, 8 клас, школа №7, учитель Йовко О.М.;
- Гончаренко Єлизавета, 8 клас, школа №3-колегіум, учитель Шевченко Ж.В.;
- Нагорна Анастасія, 9 клас, школа №12, учитель Устінова О.Г.;
- Безсмола Юліана, 9 клас, школа №3-колегіум, учитель Шевченко Ж.В.;
- Прус Анна, 10 клас, школа №10, учитель Ткаченко Ю.В.;
- Ланова Олександра, 10 клас, школа №1, учитель Гончаренко Н.С.;
- Бабіцька Анастасія, 10 клас, гімназія, вчитель Маслюк Н.В.;
- Білякова Юлія, 11 клас, гімназія, вчитель Щербакова А.В.;
- Правосуд Оксана , 11 клас, школа №3-колегіум, учитель Павлик С.Д.
ІІІ місце:
- Черниш Єва, 5 клас, школа №7, учитель Лауш Т.Б.;
- Баглай Софія, 5 клас, школа №3-колегіум, учитель Павлик С.Д.;
- Пономарьов Максим, 6 клас, ліцей «Лідер», учитель Азарова Н.П.;
- Брюзина Анна, 6 клас, школа №3-колегіум, учитель Іщенко Г.В.;
- Терещенко Вероніка, 7 клас, школа №7, учитель Шпильова С.П.;
- Головльов Артем, 8 клас, школа №10, учитель Жоголєва В.В.;
- Цирфа Ангеліна, 8 клас, школа №1, учитель Гончаренко Н.С.;
- Кравцова Єкатерина, 9 клас, школа №10, учитель Ткаченко Ю.В.;
- Коломієць Дарина, 9 клас, ліцей «Лідер», учитель Галущенко Т.В.;
- Темченко Марія, 9 клас, школа №15, учитель Діхтяр В.П.;
- Шевчук Артем, 10 клас, школа №7, учитель Шпильова С.П.;
- Заболотна Мілана , 10 клас, школа №11, учитель Шевченко Г.В.;
- Попова Софія, 11 клас, школа №12, учитель Семенога Л.Д.;
- Федоренко Олександра, школа №11, учитель Чиж Ю.В.
Щиро вітаємо юних конкурсантів та дякуємо вчителям за підготовку переможців.
Зичимо подальших творчих успіхів!
Анонс тижня
20-21.05.2024 – навчально-польові збори для учнів закладів загальної середньої освіти
21.05.2024 - екскурсія для осіб з інвалідністю до Міжнародного дня сімей (с.Суботів)
20.05.-21.05.2024 - Всеукраїнські змагання «Пліч–о–пліч» Всеукраїнської ліги з баскетболу» (м.Черкаси)
21.05.2024 - фінал міських змагань з баскетболу на Кубок міського голови (стадіон «Юність»)
23.05.-24.05.2024 - Всеукраїнські змагання «Пліч–о–пліч» Всеукраїнські ліги з футзалу» (школа №11)
24.05.2024 - відкритий Чемпіонат м.Сміла з гімнастики спортивної (вихованці БДЮТ, ДЮСШ)
25.05.2024 - Відкритий чемпіонат м.Сміли з карате WKC (вихованці ДЮСШ «Олімп», ліцей «Лідер»)
26.05.2024 - V тур Першості «TEVITTA – Ліга» Черкаської області з футболу 2024 року серед аматорських команд (м.Тальне)
26.05.2024 - турнір найсильніших з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м.Умань)
26.05.2024 - Відкриті змагання зі спортивного бального танцю «Перлини України» (вихованці БДЮТ, м.Черкаси)
26.05.2024 - Відкриті кваліфікаційні змагання зі спортивних бальних танців (вихованці БДЮТ м. Кропивницький)