Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
У рамках Декади толерантності в Сьомій школі у 2-А класі відбулося тренінгове заняття «На доброму серці тримається світ», метою якого стало знайомство другокласників з поняттям «толерантність» та усвідомлення дітьми, що добро слід починати з себе. Під час ігрових вправ «Квітка толерантності», «Чарівний дзвіночок», «Вчимося співпрацювати», «А я вчинив/вчинила б так…» діти зрозуміли, як важливо уміти приймати та поважати чужий вибір, ставити себе на місце іншої людини, і як відсутність толерантності призводить до конфліктів у відносинах. А перегляд зворушливої історії «Тамара» ще раз переконав школярів, наскільки важливою є наша підтримка для особливих людей.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)