Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Протягом жовтня-листопада тривала ХІХ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» (осінь 2023) з мистецтва, яка поєднала в собі завдання з музичного та образотворчого мистецтва. Учні 5-8 класів Смілянської ЗОШ №7 зареєструвались та стали активними учасниками олімпіади з мистецтва (вчитель Царинна Л.Г.).
Дуже приємно, що серед учнів, які пройшли олімпіаду, за підсумковими результатами 48 учасників отримали призові місця та отримали Дипломи І, ІІ, ІІІ місць. Так, зокрема, Дипломи І місця отримали 10 учнів, Дипломи ІІ місця отримали 23 учні, Дипломи ІІІ місця - 15 учнів, а всі інші були нагороджені Сертифікатами учасника.
Прес-центр ЗОШ №7
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)