Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Вітаємо учня 10 класу Малишевського Веніаміна та його наставника Іщенко Г. В. з нагородою від Міністерства освіти і науки України та Українського державного центру, національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді за перемогу у Всеукраїнському конкурсі на написання есе «Війна за СВІЙ шлях (дитячий погляд)» та дякуємо за натхненну учнівську творчість!
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)