Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Школа №3-колегіум продовжує участь в експерименті щодо впровадження нового Державного стандарту у рамках реформи «Нова українська школа». Так, учитель географії Онученко Л. М. презентувала практичний досвід використання посібника «Географія» у 7-х пілотних класах на Всеукраїнській конференції від видавництва «ГЕНЕЗА», а також разом із авторами посібника Віталієм Безуглим та Галиною Лисичаровою проаналізували українознавче наповнення, дотримання наступності, різноманітність завдань, формування ключових та предметної компетентностей.
Прес-центр школи №3-колегіуму
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)