Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
30 березня цього року команда ROBOTEST Сьомої школи взяла участь у відбірковому онлайн-турнірі з робототехніки FIRST LEGO League Challenge. Це був захоплюючий день, наповнений енергією та креативом. Наша команда представила на турнірі свій інноваційний проект та отримала позитивні відгуки від суддів, показала чудові навички у програмуванні та конструюванні роботів. Ще більша честь – команда за результатами своїх виступів пройшла до наступного рівня змагань на участь у Всеукраїнському STEM-фестивалі ROBOTICA+ROBOFIRST 2024 (фінал Всеукраїнського чемпіонату FIRST LEGO League Challenge). Ми горді за досягнення наших учасників і з нетерпінням чекаємо на нові виклики та можливості під час майбутніх заходів.
Тренер команди Курінна Ю. І.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)