Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Весняні канікули у Сьомій школі розпочались не з кави, а з відсортовування пластикових кришечок та збору макулатури для підтримки наших ЗСУ. Козацькі рої "Сокіл" та "Гайдамаки" куреня імені Героя України Євгена Лисенка Смілянської ЗОШ №7 разом із керівниками та виховниками долучились до акцій по збору пластикових кришечок та макулатури для підтримки наших захисників. Після трудового "релаксу" старшенькі з середніми повправлялись у стройовій підготовці. Тримаємо стрій разом!
Виховник куреня Л. Г. Царинна
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)