Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Вчителі школи №3-колегіуму під час весняних канікул продовжили працювати над підвищенням фахової майстерності. Учителі мистецького циклу презентували досвід роботи та провели майстер-класи з питання розвитку творчих здібностей учнів. Цікаві активності дали можливість педагогам переконатися, що мистецький простір вічний і засобами мистецтва формується творча особистість.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)