Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Але їхні назви тепер знає весь світ. Маріуполь, Херсон, Харків, Миколаїв, Чернігів, Гостомель, Буча, Ірпінь, Волноваха, Охтирка… Цей перелік незмірний, і на жаль не кінцевий. Учні 6-А класу ЗОШ №7 на уроці історії згадали про болючі події, свідками яких є вони самі. Шестикласники переглянули відеоматеріали про міста-герої, порівняли, якими вони були до появи ненависної російської армії та на що перетворили вони їх. Відвідали шкільний музей, де ознайомилися із картинами українських художників, які представили міста-герої в образі жінок. Міста Героїв — це українські міста, міста великих людей, які героїчно борються з ворогом та чинять спротив, наближаючись кожен день до перемоги.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)