Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
11 квітня у школі №3-колегіумі проведено День цивільного захисту, під час якого відпрацьовано дії у надзвичайних ситуаціях в умовах воєнного стану. Учасників освітнього процесу в рамках об’єктового тренування евакуйовано до найближчого укриття після повідомлення ввідної «Загроза загального хімічного ураження людей – розлив аміаку». Під час протипожежного тренування відпрацьовано порядок гасіння умовної пожежі.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)