Шестикласники відправилися у космічну подорож

Кому не хотілося полетіти в космос? Люди завжди прагнули в небо і мріяли про польоти по просторах Всесвіту. 12 квітня в Україні святкують Міжнародний день авіації та космонавтики. Учні 6-А класу школи № 7 уявили себе справжніми космонавтами і відправилися у космічну подорож! Діти із великим захопленням поринули у космічні пригоди. Пригадали про перші польоти людей та тварин у космос, розгадували "космічні" загадки, ребуси, кросворди, розширили знання про планети. Пригадали першого українського космонавта Леоніда Каденюка. Цікавим для дітей було завдання виготовлення космічного лепбоксу "Таємниці космосу". Свої космічні фантазії діти втілили у малюнках.
Анонс тижня
06.06.2025 - участь вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості у Першості гуртка для молодшої групи "Килим першої перемоги" (БДЮТ)
07.06.2025 - участь ФК "Сміла" у Чемпіонаті та Суперкубку Асоціації футболу Черкаського району 2025 року (стадіон "Юність")
07.06.2025 - участь вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості у Відкритих командних змаганнях "Смілянська ліга" ІІ тур (м. Сміла)
07.06.2025 - участь вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості у Всеукраїнських класифікаційних змаганнях зі спортивного бального танцю "Літній кубок" (м. Черкаси, Палац спорту)
07.06.2025-08.06.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Відкритому чемпіонаті м.Черкаси з футболу "Табло-Дніпро-80" серед юнаків 2017-2018 р.н. (м. Черкаси)
08.06.2025-14.06.2025 - участь вихованців ШК "Вертикаль" та Будинку дитячої та юнацької творчості у Всеукраїнській спартакіаді серед дітей з інвалідністю "Повір у себе" (м.Ковель)