Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
14 квітня у м.Умань відбувся Всеукраїнський Чемпіонат з тенісу настільного Спеціальної олімпіади України. У змаганнях взяли участь близько 40 учасників з Рівненської, Сумської, Черкаської, Львівської, Херсонської, Волинської, Кіровоградської та інших областей України. Учасницею від м.Сміла стала Антонова-Коваль Анна, яка дебютувала у цьому виді спорту та посіла 6 місце. Амбасадором Спеціальної Олімпіади України в Черкаській області під час змагань була Пархоменко Юлія, провідний спеціаліст відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, яка поділилася з місцевими журналістами та журналістами СПО інформацією про співпрацю зі Спеціальною Олімпіадою України та планами на майбутнє.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)