Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
У Сьомій школі триває цикл уроків «Міста Героїв. Перемоги України у війні». Один з таких уроків відбувся в музейній кімнаті, де зібралися учні 9-М класу. Учитель історії П.В. Єлесін розповів про переломні моменти війни росії проти України в 2022 році, героїзм українських військовослужбовців, завдяки зусиллям яких вдалося в березні та квітні першого року повномасштабного вторгнення звільнити Гостомель, Бучу, Ірпінь, Охтирку та інші населені пункти. Діти пригадали символи української незламності того часу. Боротьба триває – до Перемоги!
Прес-центр ЗОШ №7
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)