Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Звірі завжди потребували людської турботи. А особливо зараз брати наші менші переживають разом із нами страждання і біди, які несе за собою війна. Тому учениці 6-Б класу школи 3-колегіуму Лихолай Анастасія і Денисенко Аріна не могли не взяти участі в обласному конкурсі "Гуманне ставлення до тварин". У виступах дівчата передали прохання не залишати на самоті ні котиків, ні собачок, ні будь-яких інших тваринок. Вітаємо Анастасію і Аріну, які вибороли переможні треті місця у конкурсі, і їхнього керівника Шевченко Ж.В. Зичимо всім нових перемог і участі у інших конкурсах!
Прес-центр школи №3-колегіуму
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)