Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
17 квітня в гімназії проведено день цивільного захисту. В початковій школі заходи відбувалися під час повітряної тривоги. Та навіть в укритті діти вчилися правилам поведінки у надзвичайних ситуаціях. Про пожежну та мінну безпеку розповіли гімназистам працівники ДСНС. Вони провели практичні заняття з юними пожежниками. Учні 10 класу провели практичні заняття з надання домедичної допомоги для учнів 5-9 класів. Інформаційну та наочну підтримку діти отримали у медіатеці гімназії, де вони змогли перегляти навчальні фільми, дізнатися як себе поводити у надзвичайних ситуаціях з інформаційних стендів та виставки. Психолог Любов Похил потурбувалася про ментальне здоров'я, навчивши учнів володіти собою у стресових ситуаціях.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)