Врятувати, запобігти, допомогти, бути обізнаним!
![](https://osvita.smila.com/public/blobs/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBcXNjIiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--d10180c4a4bf9ee410d0bca69ee0c610602f51f0/1713414493917.jpg)
Проведення Дня цивільного захисту у школі № 4 є особливою подією, адже навчальні та практичні заходи, які проводяться допомагають учням підвищити рівень обізнаності про безпеку та навчання їх правильно діяти в надзвичайних ситуаціях. Щоб навчитися діяти зібрано, не панікувати, не розгубитися у випадку виникнення позаштатної ситуації та реалізувати поставлені завдання, було відпрацьовано використання ватно-марлевих пов'язок із використанням розчинів для зменшення впливу хімічних речовин на органи дихання та відкриті ділянки шкіри, тренувальні вправи з протигазами та ЗЗК. Сигнал "Повітряна тривога" змусив здійснити евакуацію в укриття, а після оголошення відбою відновити навчальний процес. Упродовж дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; виставки плакатів, практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри. День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально.
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)