Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Вітаємо переможців міського конкурсу юних талантів «Пролісок»: Бардиш Ульяну, ученицю 8-Б класу – І місце (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»), керівник Шевченко Ж.В.; Фурман Мілєну, ученицю 6-Б класу – ІІ місце (номінація «Образотворче мистецтво»), керівник Гаращенко С.В.; Помінчук Марію, ученицю 10 класу –ІІ місце (номінація «Образотворче мистецтво»), керівник Гаращенко С.В.; Темченко Маргариту, ученицю 11 класу – ІІ місце (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»), керівник Попова Г.Я.; Озірського Андрія, учня 3-Б класу – ІІІ місце (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»), керівник Поліщук Л.М. Зичимо подальших творчих успіхів!
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)