Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Учитель фізичної культури ЗОШ №7 Мілена Карнаух стала активною учасницею семінару, який проходить в м. Києві в рамках проєкту «Відкриті уроки футболу». Перший день був наповнений захопленням та корисними знаннями для волонтерів. Семінар Української асоціації футболу розкривав важливі аспекти тренування та виховання молодого покоління через цей спорт. Cross Cultures Кубок приніс учасникам заходу масу позитивних вражень, відкриваючи перед ними світ футбольних рухливих ігор у формі "Солодкого кубка".
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)