Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
В рамках Тижня безпеки життєдіяльності в 6-Б класі ЗОШ №7 був проведений Єдиний урок безпеки про дорожній рух, який пройшов цікаво, змістовно та практично, адже разом створили “Книжку безпеки”, повторили та закріпили знання про дорожні знаки та правила дорожнього руху, розгадали анаграми, дешифрування та склали сенкан з назвами транспорту. Учні вкотре переконалися, що знання правил безпечного руху врятує життя.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)