Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Участь гімназистів в екологічному конкурсі «Парки – легені міст та сіл» сприяла вихованню ціннісного ставлення до довкілля, збереженню існуючих зелених насаджень, благоустрою парків, скверів. Учень 11 класу Анатолій Безсмолий став переможцем (І місце) в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст та сіл». Підготувала переможця вчитель біології Наталія Зозуля. Робота гімназиста направлена на Всеукраїнський конкурс у Національний еколого-натуралістичний центр (м. Київ).
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)