Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Під час святкування Дня вишиванки учні 6-Б класу та козацький рій "Залізні Вовки" куреня імені Героя України Євгена Лисенка Смілянської ЗОШ №7 змінили звичний одяг на святкові вишиванки, і відразу в класі стало тепло, світло, затишно та по-українськи традиційно. Діти намалювали слова "Воля", Перемога" "Україна" у кодах-вишиванках, склали Україну-вишиванку, яка об'єднує від Заходу до Сходу наш український народ в єдині наші традиції. Не злякались повітряної тривоги, а навпаки, дякуючи нашим Захисникам, підтримали акцію "Одягни вишиванку - підтримай Захисника".
28.04.2026 - участь команд учнів/учениць 3-4 класів та 5-9 класів НВК "ЗОШ І ступеня - гімназія ім. В.Т. Сенатора" (з дошкільним підрозділом) у фінальних іграх з легкої атлетики ІІІ етапу змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" (м. Городище);
02.05.2026-03.05.2026 - участь команди м. Сміла у Відкритому чемпіонаті Черкаської області та Обласній спартакіаді "Повір у себе" з легкої атлетики серед осіб з інвалідністю (м. Черкаси).