Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
4 червня учні 3-А класу школи № 3-колегіуму здійснили захопливу подорож у світ головних уборів. Компанія «KENT&AVER», український виробник та бренд головних уборів, яка є однією з найкращих торгових марок України, гостинно відчинила свої двері для маленьких смілян. Діти дізналися про сучасні тренди та віяння моди, необхідні умови для створення якісних, креативних та автентичних головних уборів. Із захопленням ми змогли прослідкувати весь шлях створення різноманітних моделей, починаючи від закрійного цеху і закінчуючи складом готової продукції. Нас неймовірно вразила гостинність власників підприємства та їх креативний підхід до створення своєї продукції.
Продукції, зробленої з любов’ю! Дякую, Анна Хоменко, за те, що змогли запалити вогники захвату в очах наших дітлахів! Дякуємо пані Лесі та пані Надії за неймовірно цікаву екскурсію!
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)