Куреню імені Героя України Євгена Лисенка – два роки!

15 вересня 2024 року козацький курінь імені Героя України Євгена Лисенка Смілянської ЗОШ №7 Черкаської області відзначив другу річницю. Напередодні джури зібралися своїми роями на гутірки, під час яких обговорили про досягнення та здобутки минулого року та запланували ряд заходів на наступний рік. Гутірки проходили в невимушеній дружній атмосфері. Разом з керівниками та виховниками пригадали незабутні моменти змагань, вікторин, зустрічей, вишколів та таборування. Разом перегорнули сторінки життя нашого Патрона куреня, льотчика Героя України Євгена Лисенка, ім'я якого носить наший курінь, переглянули світлини на стенді в шкільному музеї. Також згадали і про нашого опікуна Сергія Прядку Сергій Прядка , який неодноразово був у нас в гостях. Цей рік приніс нам знайомство з неймовірною людиною та татом нашого джури Віталія Моцного, якого чекаємо теж до нас на зустріч. Джури куреня ростуть гідною зміною нашим Захисникам ЗСУ.
Анонс тижня
18.04.2025 - участь у Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби "CHERKASY OPEN - 2025" серед юнаків та дівчат 2010-2012 р.н., 2015-2016 р.н. (м. Черкаси)
23.04.2025 - відкритий чемпіонат м.Сміли з шашок серед дітей дошкільного віку (ЗДО №5)
23.04 -27.04.2025 - участь вихованців дитячо-юнацької школи "Олімп" у XXXII Всеукраїнському відкритому турнірі з важкої атлетики пам'яті Героїв Чорнобиля (м.Славутич, Чернігівська обл.)
24.05 -25.04.2025 - участь команди дівчат 5-9 класів з басткетболу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 у IV етапі змагань проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" (м.Черкаси)
24.04.2025-27.04.2025 - участь вихованців клубу "Енергія 2023" Будинку дитячої та юнацької творчості у чемпіонаті України (Дитяча ліга) з тенісу настільного серед команд юнаків та дівчат сезону 2024-2025 року (с.Андріївка, Львівська обл.)