Мова – ДНК нації
.jpg)
Під таким гаслом пройшли уроки рідної мови в школі № 7 (5-х та 10-Ф кл.) з нагоди відзначення Дня української писемності . П'ятикласники складали мовні шаради, інсценували фразеологізми, розгадувати мовні загадки. Старшокласники грали у мовне лото, доводили, що українська мова єднає людей різних поколінь своєю силою, є оберегом нації. Незважаючи на повітряні тривоги школярі доводили своїми знаннями любов до рідного слова, культури, Батьківщини
Анонс тижня
06.06.2025 - участь вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості у Першості гуртка для молодшої групи "Килим першої перемоги" (БДЮТ)
07.06.2025 - участь ФК "Сміла" у Чемпіонаті та Суперкубку Асоціації футболу Черкаського району 2025 року (стадіон "Юність")
07.06.2025 - участь вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості у Відкритих командних змаганнях "Смілянська ліга" ІІ тур (м. Сміла)
07.06.2025 - участь вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості у Всеукраїнських класифікаційних змаганнях зі спортивного бального танцю "Літній кубок" (м. Черкаси, Палац спорту)
07.06.2025-08.06.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Відкритому чемпіонаті м.Черкаси з футболу "Табло-Дніпро-80" серед юнаків 2017-2018 р.н. (м. Черкаси)
08.06.2025-14.06.2025 - участь вихованців ШК "Вертикаль" та Будинку дитячої та юнацької творчості у Всеукраїнській спартакіаді серед дітей з інвалідністю "Повір у себе" (м.Ковель)