19 Листопад 2024, 12:53

Форум «(ви)СТОЇМО»

5 грудня 2024 року у Києві відбудеться ХІІІ Форум розвитку громадянського суспільства «(ви)СТОЇМО». Цього року він буде про неймовірну силу єдності та стійкості українців, що так яскраво проявляються в умовах великої війни.

ХІІІ Форум «(ви)СТОЇМО» — це про непохитний намір триматися разом, незважаючи на всі випробування, і вистояти у найтяжчі часи, попри всі намагання ворога нас знищити. Ця подія об'єднає лідерів громадського сектору, волонтерів, активістів і всіх, хто працює заради майбутнього України, аби обговорити та зрозуміти, як нам діяти далі в умовах війни, виснаження ресурсів та політичної невизначеності.

На XIII Форумі розвитку громадянського суспільства «(ви)СТОЇМО», де щороку збирається від 3 до 7 тисяч учасників, молодь матиме можливості проявити себе, знайти однодумців та нових партнерів для реалізації своїх ідей. На Форумі традиційно буде пітчинг донорських проєктів, де будуть презентовані можливості фінансової підтримки, зокрема і молодіжних ініціатив. Окрім цього на Форумі буде спеціальна артлокація для молодих батьків з дітьми, яку організовує мережа проєктів та програм «СпівДія заради Дітей», де можна буде відпочити, зайняти малюків і долучитися до важливих обговорень та творчих активностей.

Детальна інформація про Форум тут: https://forum.ednannia.ua/ Форма для реєстрації на ХІІІ Форум розвитку громадянського суспільства - https://ednn.link/XIII_Forum, (реєстрація триває до 22 листопада)