Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
28 травня у місті Києві відбулася презентація звіту про результати моніторингового дослідження щодо якості проведення корекційно-розвиткових занять та ефективності використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у 2025 році.
У заході взяли участь:
Тетяна Карло — заступник міського голови;
Тетяна Трушкова — начальник управління освіти, молоді та спорту;
Вікторія Сопільняк — в.о. директора інклюзивно-ресурсного центру;
Олена Золотоверха — директор навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №3-колегіум»;
Наталія Маценко — учитель початкових класів.
З вітальним словом до присутніх звернулися Анастасія Коновалова — заступниця Міністра освіти і науки України, та Шамеза Абдулла — заступниця голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні.
Під час зустрічі заступник Голови Державної служби якості освіти України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іван Юрійчук ознайомив учасників із тим, як сьогодні працює державна підтримка дітей з особливими освітніми потребами.
У межах панельної дискусії №1 Тетяна Карло ґрунтовно висвітлила питання щодо субвенції та підтримки дітей з ООП, зокрема — чи відповідає чинна модель фінансування корекційно-розвиткових занять реальним потребам дітей.
Портал ІРЦ презентував директор Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики» Андрій Литвинчук.
Своїм досвідом роботи в інклюзивному класі поділилася Наталія Маценко — учитель початкових класів школи №3-колегіуму, яка стала експертом панельної дискусії №2. Наталія Володимирівна, спираючись на власну практику роботи з дітьми з ООП, розповіла про те, що формує якість конкретного заняття для конкретної дитини.
Такі заходи є надзвичайно корисними та продуктивними, адже підтримка дітей з особливими освітніми потребами є критично важливою. Вона гарантує право кожної дитини на якісну освіту, сприяє успішній соціалізації та закладає фундамент для розвитку справді інклюзивного суспільства.
25.06.2026-28.06.2026 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н. (м. Івано-Франківськ)


