XII акція Всеукраїнського Благодійного фонду «Серце до серця»


Уже багато років поспіль Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить благодійні акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в обласні дитячі лікарні України.
Щороку школа №3-колегіум бере участь в акції «Серце до серця», і в цьому році ми не стали зраджувати своїм традиціям. 17 березня наші дівчата волонтери, а саме учениці 8-А класу Говорун Даша і Сірик Варвара, пройшли зі скриньками по всій школі та зібрали кошти на офтальмологічне обладнання для дітей з вадами зору.
Ми завжди раді допомагати кожному, хто цього потребує!
Прес-центр школи №3-колегіуму
Анонс тижня
02.05.2026-03.05.2026 - участь команди м. Сміла у Відкритому чемпіонаті Черкаської області та Обласній спартакіаді "Повір у себе" з легкої атлетики серед осіб з інвалідністю (м. Черкаси);
04.05.2026 - 05.05.2026 - участь команди учнів та учениць 5-6 класів спеціалізованої кшоли І-ІІІ ступенів № 12 у іграх з міні-гандболу ІV етапу змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" (м. Черкаси);
07.05.2026 - 09.05.2026 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у чемпіонаті м. Черкаси з гімнастики спортивної (м. Черкаси);
07.05.2026 - участь у Всеукраїнському Форумі лідерів учнівського самоврядування "LEADERSHIP:ON" (м. Черкаси);
08.05.2026 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у відкритому обласному турнірі з дзюдо (м.Драбів);
09.05.2026 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у Кубку Черкаської області з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат, пам'яті МС з веслування Л.Я. Даниленко (м. Сміла);
10.05.2026 - участь ФК "Патріот" у Першості "TEVITTA-Ліга" Черкаської області з футболу 2026 року серед аматорських команд (м. Сміла)
протягом тижня заходи до Дня пам'яті та примирення та Дня Європи (заклади освіти)

