Новини
Проєкт SAFE FASHION в дії

Безпека дитини -  головне завдання педагога. Багато людей гине на дорозі. За офіційною статистикою, за останні десять років в Україні загинуло щонайменше 20 тисяч пішоходів, у тому числі дітей.

З метою поліпшення роботи із запобігання дорожньо-транспортного травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху, в усіх школах  з 07  по 11 вересня  2020 року був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху «Твій друг – безпечний рух!»

До цих заходів приєдналась Серафіма Русинович, керівник проєкту SAFE FASHION  («Безпечна мода») за підтримки Українського Культурного Фонду, яка отримала грант на його реалізацію.

То ж у рамках проєкту створені дизайнерські рюкзаки зі світловідбивними елементами для безпечного пересування у темний час доби, плакати з безпеки руху (для розміщення у 1-4 класах та місцях загального користування) та відео-лекціі для перегляду у кожному класі,  якими безкоштовно будуть забезпечені до 1 жовтня всі учні початкових класів шкіл міста.

 
У ГІМНАЗІЇ ТРИВАЮТЬ ЗАНЯТТЯ "БЕЗПЕЧНА ДОРОГА ДО ШКОЛИ"


Тривають практичні заняття з правил техніки безпеки для пішоходів. Гімназисти різних класів не лише повторюють правила руху, а й беруть участь у вікторинах, створюють тематичні постери, листівки, старшокласники – соціальну відеорекламу. Все робиться задля того, аби дорога до школи була безпечною.

Прес-центр гімназії

 
ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ У ШКОЛІ


Протягом тижня у школі №3-колегіумі у рамках «Олімпійського тижня» було організовано чимало цікавих заходів: тематичні години спілкування, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, спортивні змагання по класам, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом. Зміцнення здоров’я дітей, залучення їх до занять фізкультурою та спортом – це важливий напрямок роботи, якому надають першочергову увагу і класні керівники, і вчителі фізкультури, і адміністрація закладу на чолі з директором Тетяною Карло.

До проведення «Олімпійського тижня» долучилися всі колегіанти, демонструючи свої вміння, досягнення, нагороди, тематичні костюми з різних видів спорту, таких як карате, таеквондо, гімнастика, веслування на байдарках і каноє, спортивно-бальні танці, бальні танці тощо.

Веселими і задоволеними залишилися всі учні. Всі ще раз переконались, що в колегіумі  вчаться сильні, спритні й сміливі люди. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!

 Прес-центр школи №3-колегіуму 
ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я


Традиційно на початку нового навчального року колегіанти проводять День здоров’я, який цього тижня співпав із початком Олімпійського тижня. Олімпійський тиждень  – спортивно-видовищний захід, спрямований на  популяризацію спорту, здорового способу життя та олімпійського руху. «Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього – ніщо» – так говорить народна мудрість. Проблема збереження здоров’я належить до тих глобальних проблем, вирішення яких зумовлює подальший розвиток суспільства.

Саме тому школа №3-колегіум  працює у напрямку формування у дітей засад здорового способу життя, намагається допомогти їм оволодіти необхідними знаннями, здобути певні вміння та навички, які сприятимуть їхньому життєвому успіху

4 вересня у школі відбувся День здоров'я. За доброю традицією цього дня учні школи відправились до нижньої частини центрального парку міста. Колегіанти весело проводили час у дружніх класних родинах: веселі естафети, ігри, відпочинок на свіжому повітрі з дотриманням усіх карантинних вимог.


Прес-центр школи №3-колегіуму

 
Методичне об’єднання фахівців психологічної служби

Ставимо мету.

Визначаємо шліхи досягнення.

Досягаємо результату.

31 серпня на базі платформи Zoom проведено методичне об’єднання фахівців психологічної служби. Здійснено аналіз роботи у 2019-2020 навчальному році та визначено пріоритетні напрямки діяльності у 2020-2021 навчальному році.

Зважаючи на соціальні, економічні події в країні та світі, актуальними у роботі залишаються питання попередження тривожності та агресії, безпритульності та бездоглядності, булінгу та насилля, професійного вигорання, профорієнтації, профілактика кіберзалежності тощо.

На засіданні методичного об’єднання також здійснено аналіз кадрового забезпечення, доведено до відома нормативно-правові документи, опрацьовано методичні рекомендації. Особливу увагу було приділено питанню діяльності психологічної служби у закладах освіти в умовах дистанційного навчання, запропоновано перелік ресурсних платформ, що можуть використовуватись для онлайн - спілкування та алгоритм роботи на них.

Колеги поділились досвідом роботи в умовах карантину, окреслили  завдання, визначали шляхи їх реалізації.

Юлія  Волошина, завідувач центру

практичної психології та соціальної роботи

 
МИСТЕЦТВО МАЛЕНЬКИХ КРОКІВ

 

Напередодні нового 2020-2021 навчального року, який розпочинається в умовах пандемії, методичною службою м. Сміла проведено онлайн-зустрічі на різних платформах дистанційного навчання з педагогами закладів загальної середньої освіти.

У період із 27.08.2020 до 31.08.2020 проведено Zoom-конференції для вчителів початкових класів, природничо-математичних та суспільно-гуманітарних дисциплін, зокрема: біології, хімії, географії, математики, фізики, історії, української мови та літератури, зарубіжної літератури.

На платформі Google Meet працювали вчителі інформатики та трудового навчання.

Для вчителів англійської мови було організовано Skype-конференцію.

Viber-конференція пройшла для вчителів фізичної культури, предметів «Основи здоров’я» та «Захист України».

Під час онлайн-комунікацій обговорено інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, окреслено основні завдання для усіх категорій педагогічних працівників щодо створення умов для забезпечення сучасного рівня викладання та організації виховної роботи, підведено підсумки діяльності освітньої галузі у 2019-2020 навчальному році, здійснено обмін досвідом вчителями щодо організації дистанційного навчання в умовах карантину, висловлено подяку вчителям за якісну підготовку до ХХV обласної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини», що проходила в дистанційному режимі, та конкурсу на кращу серію електронних освітніх ресурсів.

Для успішної роботи в реаліях сьогодення актуальними, як ніколи, є слова Антуана де Сент-Екзюпері: «…Навчи мене правильно розпоряджатися часом мого життя. Подаруй мені тонке чуття, щоб відрізняти важливе від другорядного. Допоможи мені бути тут і зараз і сприйняти цю хвилину як найважливішу. Убережи мене від наївної віри, що все в житті має бути гладко. Подаруй мені ясну свідомість того, що складнощі, поразки, падіння і невдачі є лише природною складовою частиною життя, завдяки якій ми зростаємо і зріємо. Нагадуй мені, що серце часто сперечається з розумом. Пошли мені в потрібний момент когось, у кого вистачить мужності сказати мені правду, але сказати її люблячи. Убережи мене від страху пропустити щось у житті. Дай мені не те, чого я собі бажаю, а те, що мені дійсно необхідне. Навчи мене мистецтву маленьких кроків».

Сподіваємось, що у 2020-2021 навчальному році спільними діями та об’єднаними зусиллями, удосконалюючи свою педагогічну майстерність, ми зможемо здолати усі виклики часу задля подальшого розвитку освіти м. Сміла.

Світлана Сигида

Галина Бровко 
Дякуємо за розуміння та підтримку!


Ось і пролетіли літні канікули. Після довгої перерви шкільне подвір’я знову наповнилося чарівною мелодією звичних звуків: веселих вигуків, привітань, дитячого сміху. Із нетерпінням уся шкільна родина чекала на зустріч у рідному закладі. А школа №3-колегіум радо зустріла своїх юних господарів: у сучасних навчальних кабінетах зроблено якісний ремонт, встановлено мультимедійні комплекси, придбано нові меблі, науково-методичну базу поповнено сучасною літературою, педагогічними програмними засобами. Шкільна їдальня чиста та затишна. Медичний кабінет забезпечено необхідними медикаментами, а заклад - засобами гігієни, індивідуального захисту для дотримання протиепідемічних заходів. При підготовці до нового навчального року проведено ремонт системи опалення. Поновлено матеріальну базу кабінетів початкових класів, адже школа №3-колегіум продовжує впроваджувати новий Державний стандарт початкової освіти та працює над реалізацією всеукраїнського експерименту - пілотного впровадження нового Державного стандарту початкової освіти у рамках реформи “Нова українська школа”.

Колектив школи №3-колегіуму працює чітко та креативно на чолі з директором, Тетяною Анатоліївною Карло. Але без допомоги батьків, без їхнього розуміння та підтримки ми не змогли б досягти таких результатів.

Адміністрація та педагогічний колектив школи №3-колегіуму щиро дякують всім батькам за допомогу у підготовці закладу до нового навчального року! Велика Вам подяка за розуміння, моральну та матеріальну підтримку щодо створення сучасного, безпечного та комфортного освітнього середовища для колегіантів – учнів Нової української школи!


Прес-центр школи №3-колегіуму 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

© Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, 2014 р. Розроблено в dioscur.