Новини
ПІДСУМКИ МІСЬКОГО ЕТАПУ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)


З метою військово-спортивного та національно-патріотичного виховання української молоді на основі козацьких традицій, 13.05.2019 - 15.05.2019 на базі навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15» проведено І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура».

Участь змаганнях взяли: тринадцять роїв закладів загальної середньої освіти та рій КЗ «Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат Черкаської обласної ради».

Під час відкриття гри, її учасників привітали представники Смілянської міської ради, управління освіти, молоді та спорту, депутати та гості, зазначивши важливість патріотичного виховання сучасної молоді та побажали успішного проходження випробувань учасникам гри.

До програми першого міського етапу гри входили змагання з таких видів: стройова підготовка «Впоряд»,  стрільба з пневматичної гвинтівки, конкурс «Рятівник» з надання  долікарської допомоги, гра «Відун» (вікторина з історії України, Збройних Сил України та історії козацтва), перетягування «Линви», туристська смуга перешкод, художньо-мистецький конкурс «Ватра», а також оцінювались командна атрибутика та звіти про проведену роботу рою.

Особливо привабливими та змістовно цінними виявились завдання, вправи фізичного та інтелектуального характеру із використанням українських традицій, а саме: командна атрибутика, маршові стройові пісні; вправи з козацькими шаблями, клейнодами, списами тощо.

Учасники гри «Джура» продемонстрували високі морально-психологічні якості, доброчинність, мужність, сміливість, рішучість, відвагу, стійкість, наполегливість, дисциплінованість, належний рівень підготовки з надання долікарської допомоги, основ народної культурної спадщини, військово-прикладних видів спорту. За результати кожного етапу визначалися кращі результати роїв.

Вечірня виховна програма проводилася біля ватри і була насичена різноманітними ігровими та пізнавальними елементами.

Важко передати працю педагогів із кожної школи які свій час та терпіння вкладали у виховання розумного, сильного, патріотичного громадянина України і в те,  щоб змагання відбулись на належному рівні.  

За рішенням головної суддівської колегії міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у загальному заліку переможцями стали:

– рій «Залізні вовки» Смілянської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №7    (директор школи Ярошик Л.І.) - І місце;

– рій «Боривітер» Смілянського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загал

ьноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15» (директор школи Бобришова Л.В.) - ІІ місце;

– рій «Смілянські козаки» Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11  (директор школи Підмогильна В.М.) - ІІІ місце.

Означені рої нагороджені медалями, бейсболками, грамота

ми управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, а рій-переможець ще й  кубком та  перехідним кубком.

Всі учасники гри  отримали солодкі подарунки.

Спонсорами свята виступили голова наглядової ради ПАТ «Смілянський машинобудівний завод» Зборовський Сергій Борисович, депутат міської ради Хоменко Роман Миколайович, громадський діяч Трушкевич Олег Юрійович.

Вітаємо команди та маємо надію на успішний виступ рою «Залізні вовки» школи №7 на обласному етапі гри!

 
Посмішка продовжує життя

Нещодавно в школі №3-колегіумі відбулося традиційне травневе свято - день Посмішки. День розпочався незвично з веселої руханки на шкільному подвір’ї, яку підготували та провели Юлія Велікан, Анжеліка Шульгіна, Марія Компанієць, Владислава Власенко. Потім у своїх класних колективах творчо, креативно, за допомогою різних технік учні виготовляли  плакати, листівки із зображеннями Посмішки та з побажаннями, які були передані нашим воїнам у зону АТО разом із солодощами.

Заздалегідь кожен класний колектив готував номери художньої самодіяльності, які були представлені на шкільному подвір’ї. Пісні, танці, веселі жарти лунали під веселу та запальну музику, яка не залишили нікого байдужими. Дуже приємним є те, що до таких заходів залучаються батьки, які разом з дітьми готуються до свята та вболівають за їх виступи.

Світлана Гаращенко,

заступник директора з виховної роботи

 
Вітаємо відмінника предмета «Захист Вітчизни!»

 

14 травня на базі Навчального центру Державної прикордонної служби України у с. Оршанець відбулося вручення почесних відзнак «Відмінник захисту Вітчизни» за участі голови обласної державної адміністрації Олександра Вельбівця. Цього року почесну нагороду отримав учень 10 класу школи №3-колегіуму Олег Хотинський, який разом з учителем предмета «Захист Вітчизни» Олегом Чуйком взяв участь в урочистих заходах.

На початку заходу, після звучання Гімну України, присутні хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної Сотні та воїнів, які загинули, захищаючи кордони України. Відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам-прикордонникам та погруддя генерал-майора Ігоря Момота. В урочистій атмосфері юнаки та дівчата отримали почесні відзнаки «Відмінник захисту Вітчизни» та полотнища Прапора України. На завершення заходу у Навчальному центрі юні захисники Вітчизни переглянули експозицію музею Державної прикордонної служби, стали глядачами святкового концерту.

Ми пишаємось нашим Олегом Хотинським, бажаємо йому нових злетів та перемог, здійснення всіх мрій!


Прес-центр школи №3-колегіуму


 
Наука може бути веселою!


11 травня 2019 року в місті Одеса пройшов фінал всеукраїнського конкурсу проектів з інформатики «Весела наука». Організатор конкурсу – школа-ліцей «Чорноморський».

Цього року у 6 номінаціях конкурсу брали участь учні 5-11 класів з 80 населених пунктів, які представляли 165 навчальних закладів. Було подано 527 робіт.

4 учні школи №3-колегіуму вирішили вперше спробувати свої сили у цьому конкурсі. І дві роботи пройшли у фінал!

Отже, 11 травня свої роботи захищали учениця 7 – А класу Марина Чукіна у номінації «Фотографія «Відображення» та учениця 10 класу Дарина Руденко у номінації «Графіка «Мій тато – мій герой».

Цей день був наповнений яскравими враженнями – родинна зустріч організаторів конкурсу, знайомство з конкурсантами з різних номінацій, хвилювання під час захисту робіт, цікава екскурсія Одесою та вражаюча церемонія нагородження.

За результатами оцінювання журі наші дівчата нагороджені Дипломами переможців конкурсу та бронзовими медалями.

Вітаємо Марину та Дарину та бажаємо творчого натхнення та подальших успіхів!


Зінаїда Юцкевич,

вчитель інформатики школи №3-колегіуму

 
«Сокіл» («Джура»)-2019

 

З метою збереження славних козацьких звичаїв і традицій з 13 по 

15 травня було проведено міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Наш заклад, школу №3-колегіум, представляв рій «Славні козаки» у складі Олега Хотинського, Андрія Нагорного, Данііла Малишевського,  Владислава Коломійця,  Нікіти Романюка, Даніїла Куксенка, Анжеліки Шульгіної та Єлизавети Номерчук.

Учасники гри «Сокіл» («Джура») взяли участь у таких змаганнях: “Перетягування линви”, туристсько-спортивна смуга перешкод, стрільба, гра “Пластун”, змагання “Рятівник”, гра 

“Відун”, «Ватра» “У колі друзів”, конкурс біваків (таборування), конкурс звітів про виконання завдань під гаслом “Добре діло” .

Джури з величезним запалом проходили крок за кроком всі етапи нелегких триденних випробувань,  отримавши чимало позитивних емоцій та вражень, посівши  II місце в історичному конкурсі “Відун”.


Наталія Шульгіна,

педагог-організатор школи №3-колегіуму

 
ГІМНАЗИСТИ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЄВРОПИ У КИЄВІ

18 травня за запрошенням радника Консультативної Місії Європейського Союзу Юлії Кулаковської гімназисти з учителями іноземних мов взяли участь у заходах, присвячених Дню Європи в Україні. У Києві старшокласники мали честь поспілкуватися з Головою Делегації ЄС в Україні Хюгом Мінгареллі та заступником Голови Консультаційної Місії Європейського Союзу Фредріком Весславу. Учні були у захваті від знайомства з Керівницею компоненту по роботі з правоохоронними органами КМЄС Хільдегард Буітінк. Вони обговорювали проблеми сучасної поліції та висловили своє бачення змін у майбутньому. І все це англійською мовою! Крім того, гімназисти взяли участь у різноманітних квізах та практичних заняттях. Польські та Чеські експерти-криміналісти поділилися з учнями секретами розкриття злочинів і дали можливість спробувати себе у ролі експертів. Свято супроводжувалося виступом оркестру. Ансамбль барабанщиць Національної Академії Внутрішніх Справ завершив це феєричне свято, але враження та незабутні емоції залишаться ще надовго у пам’яті гімназистів.

Прес-центр гімназії

 
ДЕНЬ ВИШИВАНКИ У ГІМНАЗІЇ


Гімназія відзначила День вишиванки. Учні і вчителі вбралися у святкові вишиті

 сорочки, дівчата заквітчалися віночками. Було оформлено стенд із цікавою інформацією про національне свято, його корені і традиції. Відбулися інформаційні хвилинки. Учні мали можливість пройти комп'ютерне тестування на знання історії української вишивки, її символіки. Було ініційовано святкову фотосесію учнів і вчителів.

Прес-центр гімназі
ї

 
Про результати конкурсу

15 травня 2019 року на базі управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради  відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу «Смілянський міський інклюзивно-ресурсний центр Смілянської міської ради Черкаської області».

Переможцем конкурсу стала Кошик Євгенія Володимирівна, в.о. директора комунального закладу «Смілянський міський інклюзивно-ресурсний центр Смілянської міської ради Черкаської області».

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

© Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, 2014 р. Розроблено в dioscur.