Новини
Любі діти!

Ви - наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя. Вітаємо вас із першим днем літа і з Міжнародним Днем  захисту дітей.

Бажаємо поринути у свято щирої дитячої радості,  усмішок.  Будьте здорові, щасливі, оточені турботою дорослих.  Зростайте гарними людьми, любіть Україну, цінуйте друзів

Нехай небо над вашими головами завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим, веселим, радісним   і цікавим.

Нехай лунає ваш дзвінкий дитячий сміх, народжуються надії і здійснюються мрії!

 
Парад гімназійних зірок 2020


Уже 16 років у травні гімназійний небокрай спалахує новими зірками. Ці зірки - творчі, розумні, вправні, небайдужі діти. Кожен у чомусь кращий! Номінантів визначає учнівське самоврядування відповідно до Положення про Парад гімназійних зірок! Цього року захід відбувся онлайн. Маємо 5 діамантових, 29 золотих, 49 срібних зірок. Ми пишаємося 52 перлинами гімназії. Дякуємо за працю! Бажаємо нових звершень!

Відео розміщено на Youtube.

https://www.youtube.com/watch?v=29TxdJJ59n8&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3SfZTvoHsdaZMaYE0F_L9LhEZ68C2GAhrqYgq9eyojseCrTl_TUneotLA

Прес-центр гімназії

 
Формуємо нове покоління


Європейські принципи та європейський стиль життя все більше інтегруються у життя кожного українця. Наша держава прагне, щоб усі громадяни відчували себе вільними у "Європейському домі".

Діти – це майбутнє України, тому школа №3-колегіум працює над формуванням активної громадянської позиції щодо втілення європейських цінностей у наше життя. Три роки школа успішно пілотує новий державний стандарт початкової освіти. Нова українська школа – це школа рівності та незалежності, діалогу та взаємодії, довіри та взаємоповаги, партнерства та відповідальності, що є основними принципами Європейського Союзу.

Педагоги школи-колегіуму працюють так, щоб кожна дитина зрозуміла, що Європа починається з неї. Навчитися дружити, працювати у команді, відповідати за свої дії, допомагати одне одному, бути чесними – означає бути європейцем. І вчителі впевнені, що нашу країну чекає успішне майбутнє, адже саме так вони виховують маленьких і дорослих колегіантів, формують нове покоління щасливих і впевнених українців.


Алла Яковенко,

вчитель початкових класів

 
Добре діло для природиВсі ми - діти природи, та не всі однаково добре ставимося до неї. Ніколи питання екології та збереження навколишнього природного середовища не стояло так гостро, як сьогодні. Природа просто гине від нашої недбалості, байдужості і кричить про допомогу.

Кожен з нас може долучитися до збереження цієї планети. Учні 4-Б класу школи №3-колегіуму під час дистанційного навчання досліджували цю проблему і створили проєкт «Добре діло для природи», в якому виклали свої погляди, розуміння актуальності даного питання:  що конкретно я можу зробити для покращення екології рідного краю.

Дитячі роздуми оформили у власні відео на цю тему, малюнки, поради, правила поведінки в природі. А наша маленька поетеса Наталя Басюк написала вірш «Збережемо природу»:

Бережи природу, друже,

Ці лани, поля, діброви,

Сад із квітів барвінкових.

Ти повинен зберегти

Всю природу від біди.

Прибирай сміття з трави,

Не ламай малу березу.

Відпочив? Та й прибери!

Збережемо так природу від біди!


Майбутнє планети значно залежить від кожного, і чим швидше людина почне робити «маленькі кроки» у допомозі  природі, тим більше шансів буде зберегти для людства гідне довкілля.


Ольга Бурська,

класний керівник 4-Б класу школи №3-колегіуму

 
ЕКОЛОГІЧНІ ІНІЦІАТИВИ СМІЛЯНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ


Смілянська школа-родина №15 стала другим закладом у місті, який виграв конкурсний відбір учасників третьої хвилі Всеукраїнського екологічного проєкту «ZERO WASTE SCHOOL» благодійного фонду KlitschkoFoundation, що спрямований на втілення локальних заходів щодо формування культури сортування сміття.

У зв’язку з карантинними обмеженнями проєкт вперше стартував онлайн. Команда закладу «EcoTerra» у складі заступника директора з навчально-виховної роботи Мар’яни Криворучко, вчителя географії та економіки Анни Даушкіної, учнів Олега Бочарнікова та Євгенії Олійник вже активно долучилася до роботи у проєкті.

Проблема сміття є актуальною не лише для нашої громади, міста та області. Це проблема всесвітнього масштабу. Будь-яке починання щодо організованого збору та сортування сміття повинно бути пріоритетом кожного жителя нашого міста, окремих громад і, звичайно, міської влади.

Для успішної роботи учні та педагоги закладу опанували основи проектного менеджменту, фандрайзингу, мистецтво переговорів та принципи сортування сміття, усвідомили значення понять Upcycling та GreenWashing. Лекції спікерів та бізнес-тренерів допомогли зрозуміти, що для реалізації власного локального екологічного проекту команді потрібні навички ефективної комунікації з громадою та представниками влади.

Школярі та педагоги впевнились, що успішним проєкт буде лише у тому випадку, коли цільова аудиторія отримає особисту цінність від його реалізації. Задум команди «EcoTerra» – провести просвітницьку акцію щодо навчання жителів громади та облаштувати екологічний майданчик для сортування окремих видів сміття на території мікрорайону закладу.

За словами директора благодійного фонду KlitschkoFoundation Аліни Носенко: «Школа – осередок життя і змін громади. Саме школа навчає не тільки розум, а й серце». Ці мотивуючі слова надихають нашу команду ініціювати та втілити власний екопроєкт заради спільної мети – навчитися екодружньому підходу до навколишнього середовища у відповідності до глобальних цілей стійкого розвитку.

Тож запрошуємо жителів мікрорайону та міста, однодумців і просто небайдужих людей долучатися до екологічних ініціатив нашої команди Смілянської школи-родини №15 для облаштування території сортування сміття.

З питаннями та пропозиціями звертатися до адміністрації НВК №15.

Команда «EcoTerra»

Школа-родина №15

м.Сміла

 
Рецепт щасливої сім’ї


Загальнолюдські цінності були актуальні у всі часи і залишаються такими до цих пір. Серед них - життя, здоров’я, вірна дружба та щаслива сім’я. Ці речі не можна купити, їх можна тільки заслужити і побудувати. Втративши їх, людина перестає бути щасливою.

15 травня, у міжнародний день сім’ї, родини семикласників школи №3-колегіуму долучилися до міні-проєкту “Рецепт щасливої сім’ї”. З-поміж інгредієнтів цього рецепту – любов, надія, вірність, повага, терпіння, прощення, дружба, сміх, довіра та доброта. Із зібраних матеріалів діти змонтували привітальний відеоролик від класу.

Родини семикласників доєдналися зі своїми фото колажами та відеороликами щасливих моментів сімейного життя, талантів, хобі, досягнень членів родини.

Загальним висновком було сподівання, що у сучасних сім’ях присутня більшість ознак щасливої сім’ї. Якщо чогось немає і члени сім’ї відчувають дискомфорт, потрібно разом працювати над цим.

Сім’я - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Такі висновки зробили третьокласники школи-колегіуму, які в цей день розповідали та малювали хобі своєї родини.  А щирі привітання  та яскраві фотоколажі розчулили та підняли настрій і батькам, і учням!


Прес-центр школи №3-колегіуму

 
Народні костюми та прапори країн Європи


До відзначення Дня Європи, другокласники смілянської школи №3-колегіуму з радістю долучились до проєкту «Народні костюми та прапори країн Європи». Цим проєктом діти хотіли підкреслити відкритість та толерантність українського народу по відношенню до Європейського співтовариства.

Учні разом з батьками були і постановниками, і костюмерами, і перукарями, і фотографами. Вони створили неймовірні образи, користуючись тільки тим, що виявилось «під рукою». Дітям цікаво було перевтілитися у створений образ та відчути себе представником іншої країни, а потім відобразити цей образ на світлині.

Дивлячись на яскраві і колоритні образи, бачимо, що класні родини з успіхом довели  кожний образ до бажаного результату, а під час підготовки діти дізнались багато нового та цікавого про ту чи іншу європейську країну.

Маленькі колегіанти показати, що Україна є європейською країною з великим майбутнім, и ми цінуємо власні традиції та культуру, поважаємо традиції та культуру наших сусідів!


Прес-центр школи №3-колегіуму

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

© Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, 2014 р. Розроблено в dioscur.