Партнерство школи і сім’ї


Школа №3-колегіум функціонує як Школа громадського партнерства, в якій  педагоги і батьки поділяють всю відповідальність за майбутнє дитини, коли сім’я та школа  діють за принципом єдності слова і діла. Своє завдання ми вбачаємо у тому, щоб вся діяльність школи викликала в батьків довіру, сприяла налагодженню між школою та батьками тісних партнерських стосунків.

Про існування таких партнерських зв’язків ми можемо говорити вже сьогодні. Адже однією зі складових такої взаємодії є робота Літньої школи, до якої цього літа були залучені батьки. Традиційно до роботи Літньої школи залучаються письменники, науковці, громадські діячі, митці, просто талановиті люди. Такими талановитими, креативними, творчими є і батьки наших учнів.

Наші учні познайомились з секретами перукарського мистецтва та візажу, дізнались про специфіку та тонкощі професії ветеринара, почули корисні поради від лікаря-травматолога, лікаря-офтальмолога та масажиста-реабілітолога, змогли відчути себе експертами поліції та навчитися азам самооборони, виготовляли прикраси для волосся та набули багато інших корисних умінь.

Та найголовніше, що відчули  діти, що талановитими, творчими і справжніми професіоналами є не тільки відомі та знамениті, а й ті, хто знаходиться поряд і робить дуже важливу, корисну для людей справу, – їхні  батьки.

Дивовижне існує поряд.

 

Олена Золотоверха,

заступник директора школи №3-колегіуму

 

© Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, 2014 р. Розроблено в dioscur.