Всі ми друзі – школярі: робота учнівського самоврядування із молодшими школярами


 

Учнівський парламент школи №3-колегіуму є самодіяльним об'єднанням дітей та підлітків, учнівським органом самоврядування.

Основною метою діяльності нашого парламенту є захист прав та інтересів учнів школи, об'єднання зусиль для добрих та корисних справ, розвиток здібностей підростаючого покоління. Робота учнівського самоврядування з молодшими школярами в нашому закладі не припиняється ніколи.

Згуртувати, підтримати, допомогти та виховати  в дітей молодшої ланки навички самостійної роботи, віру в свої сили, заохочення учнів, що проявляють ініціативу, новаторство та ентузіазм в навчанні та  роботі  в учнівських колективах – це напрямки діяльності нашого шкільного парламенту. З цією метою впродовж всього року проводиться безліч заходів для учнів початкових класів:  різноманітні конкурси, ігри, квести, змагання та багато іншого.

Ці заходи сприяють  вихованню у  молодших   дітей любові до рідного краю, своєї сім'ї, поваги до історичного минулого нашої країни, зберігання та примноження традицій українського народу  та згуртуванню дружної шкільної родини нашого закладу!

 

Наталія Шульгіна,

педагог-організатор школи №3-колегіуму

 

 

© Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, 2014 р. Розроблено в dioscur.