Рецепт щасливої сім’ї


Загальнолюдські цінності були актуальні у всі часи і залишаються такими до цих пір. Серед них - життя, здоров’я, вірна дружба та щаслива сім’я. Ці речі не можна купити, їх можна тільки заслужити і побудувати. Втративши їх, людина перестає бути щасливою.

15 травня, у міжнародний день сім’ї, родини семикласників школи №3-колегіуму долучилися до міні-проєкту “Рецепт щасливої сім’ї”. З-поміж інгредієнтів цього рецепту – любов, надія, вірність, повага, терпіння, прощення, дружба, сміх, довіра та доброта. Із зібраних матеріалів діти змонтували привітальний відеоролик від класу.

Родини семикласників доєдналися зі своїми фото колажами та відеороликами щасливих моментів сімейного життя, талантів, хобі, досягнень членів родини.

Загальним висновком було сподівання, що у сучасних сім’ях присутня більшість ознак щасливої сім’ї. Якщо чогось немає і члени сім’ї відчувають дискомфорт, потрібно разом працювати над цим.

Сім’я - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Такі висновки зробили третьокласники школи-колегіуму, які в цей день розповідали та малювали хобі своєї родини.  А щирі привітання  та яскраві фотоколажі розчулили та підняли настрій і батькам, і учням!


Прес-центр школи №3-колегіуму

 

© Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, 2014 р. Розроблено в dioscur.